Повідомлення

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій у проекті «Детальний план території земельної ділянки площею 1,8756 га для ведення особистого селянського господарства (будівництво господарських будівель), що знаходиться за межами населених пунктів на території Багатирської сільської ради Великоновосілківського району Донецької області»

1. Мета, склад та зміст детального плану території

Детальний план території розроблений з метою регулювання планування та забудови території з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів; раціонального використання території району; створення сприятливих умов для залучення інвестицій у будівництво.

Завдання проекту:

  • визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки за межами населеного пункту з метою розміщення (обслуговування) об’єкту будівництва;
  •  визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами;
  • Отримання правовстановлюючих документів на земельну ділянку.

Детальний план складається із пояснювальної записки та графічних матеріалів.

2. Основні техніко-економічні показники:

Площа земельної ділянки, що проектується складає – 1,8756 га, з них площа під забудовою - 0,2400 га, під проїздами, проходами та площадками – 0,9000 га, площа сільськогосподарських земель – 0,7356 га.

3. Відомості про замовника та розробника детального плану території та підстави розроблення:

Детальний план розроблений на підставі розпорядження голови райдержадміністрації від 20.11.2017 № 280 «Про розроблення детального плану території земельної ділянки, площею 1,8756 га, яка знаходиться за межами населених пунктів на території Багатирської сільської ради для ведення особистого селянського господарства (будівництво господарських будівель)».

Замовником розроблення проекту є Великоновосілківська районна державна адміністрація.

Розробником проекту є ФОП «Паніна А.А.», кваліфікаційний сертифікат АА №1236 від 07.02.2013.

4. Інформація про місце і строки ознайомлення з детальним планом:

З проектом детального плану території можна ознайомитися з 26.12.2017 по 15.01.2018 у відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації за адресою: смт.Велика Новосілка, вул.Пушкіна, 36 (будівля територіального центру II поверх), а також на офіційному веб-сторінці Великоновосілківської райдержадміністрації: http//donoda.gov.ua/velykonovosilkivskiy.

5. Інформація про посадову особу, відповідальну за організацію розгляду пропозицій:

Хрупіна Яна Петрівна – начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, головний архітектор (смт.Велика Новосілка, вул.Пушкіна, 36 (будівля територіального центру II поверх, тел. 22-0-83).

6. Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій:

Пропозиції до проекту приймаються в строки з 26.12.2017 по 15.01.2018 у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом за адресою: смт.Велика Новосілка, вул.Центральна, 34. Пропозиції повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил. 

Додаток:

Детальний план території земельної ділянки