Семінари. Школа успішного фермера

На минулому тижні у Великій Новосілці відбувся семінар-тренінг для учасників «Школи успішного фермера», в рамках якого агровиробниками були поставлені питання та отримані відповіді щодо прибуткового ведення сільськогосподарської діяльності.

Доповіді тренерів були присвячені таким темам: нішеві сегменти сектору АПК, будівництво сімейних ферм, основи бізнес-планування, овочівництво закритого та відкритого ґрунту, технологічні прийоми в рослинництві. Друга низка актуальних питань торкалась запровадження та розвитку тваринництва у межах його основник напрямків.  Зокрема, мова йшла про малі ферми з молочного скотарства, яке сьогодні стає традиційним у сільській місцевості.

Проєкт «Школа успішного фермера» реалізується в партнерстві з Громадською організацією «Східноукраїнська сільськогосподарська дорадча служба» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Запрошення до участі у тренінгу одержали як ті, хто займається фермерством впродовж декількох років, так і бажаючі розпочати на землі свою справу. Організаторську роботу з підготовки до семінару провела районна асоціація фермерів та привітних землевласників і її голова В.М. Джантіміров. Тренінги проводяться ще в декількох районах Донеччини.