«Центр пробації» повідомляє Виховуємо національну свідомість

З метою підвищення знань та всебічного розвитку неповнолітніх клієнтів пробації працівники Великоновосілківського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області  та фахівці Великоновосілківського районного культурно-оздоровчого комплексу на базі  районної бібліотеки провели виховний захід, присвячений  Дню Прапора та Дню Незалежності України.

Фахівці служб разом з неповнолітніми клієнтами пробації завітали до читальної зали центральної районної бібліотеки, де їх  гостинно зустріли працівники бібліотеки. Відвідувачів чекала виставка, присвячена найголовнішому святу нашої держави – Дню Незалежності України.

Також для неповнолітніх була проведена лекція на тему «Державні та народні символи України» та продемонстрований відеофільм,  з якого хлопці дізналися  багато цікавих фактів про Україну, про видатних українських діячів, про історичні пам’ятки та архітектуру України.

В історії нашої країни сталася важлива подія, що засвідчила прагнення українського народу до вільного, щасливого, заможного життя. Діти – наше майбутнє, і виховання в них національної свідомості – необхідна складова  складного процесу розбудови дійсно соціально здорового суспільства. Зберегти незалежність, збудувати міцну державу – наш святий обов’язок перед попередниками та нащадками.

 Зазначимо, що  проведення таких заходів серед неповнолітніх сприяє їхньому патріотичному вихованню та піднесенню національної самосвідомості.

Наталя Серафимова, Великоновосілківський  районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області