Дитинства прекрасна пора

З нагоди Дня захисту дітей 31 травня в Великій Новосільці підбулися  святкування, в яких взяли участь  представники молодшого покоління, Для них творчі працівники районного культурно-оздоровчого комплексу підготували веселу і пізнавальну програму. Ігри і атракціони, спортивні змагання і вікторини – все це створювало на центральній площі селища атмосферу справжнього свята, дарувало дітям і дорослим радість та незабутні враження.

Справжньою його родзинкою стала традиційна конкурсно-розважальна програма "Очаровашка-2019". До неї старанно готувались як організаторі - працівники Центру дитячої та юнацької творчості , так і самі юні учасниці, їх батьки, дідусі та бабусі. Ще б пак! Такі події запам’ятовуються на все життя.  В програмі взяли участь шість юних красунь : Босих Даша, Пономаренко Даша, Янатьєва Святослава, Луценко Ліза, Заграфова Ліза, Момот Віра. Конкурсна програма включала візитну картку, хореографічний конкурс, конкурс талантів, конкурс "Я- артистка", дефіле в костюмах з нетрадиційного матеріалу. Оцінювало конкурс компетентне журі .

Слід відзначити, що всі конкурсантки показали прекрасні результати і були гідні на перемогу. То ж врешті врешт кожна з них і стала переможницею в різних номінаціях. Розподілились вони таким чином : звання Міс "Очаровашка -2019" одержала Даша Босих, Віце-міс  - Луценко Ліза, Міс"Талант" - Святослава Янатьєва, Міс "Чарівність" - Заграфова Ліза, Міс "Творчість"- Пономаренко Даша, Міс"Артистичність"- Віра Момот.

Нагородами учасницям конкурсно-розважальної програми стали не тільки щедрі оплески глядачів, але й спеціальні призи від організаторів конкурсу, а токож спонсорів: Соломко О.М., Маліч О.В., Балабан Н.І., Джанахай І.В.

Вітаємо наших юних красунь і бажаємо їм всього найкращого.