До Дня державної служби

«Обіцяю та заприсягаюсь бути завжди вірним Українській Державі, як своїй Батьківщині, охороняти інтереси держави і всіма силами допомагати її славі та розцвіту, не жалкуючи навіть і життя свого!». Саме так заприсягалися державні службовці часів Павла Скоропадського, і саме 100 років тому з’явився Інститут державної служби в її нинішньому розумінні зі статусом державних службовців, уповноважених на здійснення функцій держави.

Паростки державної служби можна розпізнати у найперших державних утвореннях на території України. Це визнані у тогочасному світі  середньовічна феодальна держава Київська Русь (ІХ—ХІІ ст.), Галицько-Волинська держава (XII—XIV ст.), Українська козацька республіка (середина XVII — XVIII ст.), Українська народна республіка і Українська держава (1917—1920 pp.). Від приходу до влади гетьмана Павла Скоропадського 29 квітня 1918 року було запущено активні державотворчі процеси, прийнято та значною мірою впроваджено цілу низку системних законів, які вперше в історії України на законодавчому рівні закріпили основу інституту державної служби. Її становлення продовжується й донині.

Сьогодні у Великоновосілківському районі в 17 державних установах працюють близько 400 чиновників. Це люди різних професій, але всі вони - менеджери і експерти, які сумлінно працюють в органах влади і беруть участь у вироблені, реалізації та оцінці ефективності здійснення державної політики. Від рівня їх майстерності та вміння, прозорості   дій залежить ступінь задоволення законних інтересів громадян, авторитет держави, сталий розвиток країни. Відрадно, що лави держслужбовців щорічно поповнюються молодими, перспективними фахівцями. Цього року шестеро спеціалістів приступили до виконання своїх обов’язків в різних установах району – земельних ресурсах, управлінні соціального захисту, виконавчій службі, районній державній адміністрації. За ними – день прийдешній, але наше минуле, досвід, традиції та цінності – невід’ємна  запорука нашого майбутнього.

Довіра до влади починається з державного службовця, який має гнучко реагувати на потреби і запити сучасного суспільства! Тож з нагоди професійного свята вітаємо всіх державних службовців району і бажаємо здоров’я, натхнення, невичерпної енергії, витримки від життєвих випробувань, подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень у роботі! Нехай ваша щоденна робота викликає повагу та довіру громадян, колег, ваші рідні та близькі люди пишаються тим, що ви працюєте на користь держави!

З нагоди 100-річчя державної служби в Україні

Почесною грамотою Донецької облдержадміністрації нагороджено ТАРАСЬЄВУ Ніну Олексіївну, начальника відділу культури та туризму рда; Подяку Донецької облдержадміністрації висловлено ЛЄВТЄРОВУ Дмитру Миколайовичу, головного спеціаліста відділу ДРВ рда.

Почесною грамотою Великоновосілківської райдержадміністрації нагороджено:

ГНОЄВУ Світлану Анатоліївну, головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та ЖКГ райдержадміністрації; БІРЮШОВУ Любов Павлівну, головного спеціаліста управління молоді та спорту; ДІГТЯРЕНКО Ул’яну Миколаївну, головного спеціаліста управління соціального захисту населення; КЛИМЕНКО Маргариту Анатоліївну, головного спеціаліста управління Держказначейської служби України в районі; НАЛБАТ Олену Володимирівну, головного спеціаліста апарату райдержадміністрації; САХОВУ Ольгу Іванівну, начальника відділу фінансового управління.

Почесною грамотою Великоновосілківської районної ради нагороджено:

КОРНЄВУ Тетяну Анатоліївну, провідного спеціаліста управління економіки, розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та АПК; СТЕПАНОВА Миколу Олеговича, головного спеціаліста районного управління Держгеокадастру; СЕРДЮКОВУ Надію Володимирівну, начальника районного відділу ГУ  Державної міграційної  служби; ЦИГАНОК Тетяну Володимирівну, головного спеціаліста ПФУ; ШАПАРНУ Наталю Володимирівну, головного спеціаліста ПФУ.

Подякою Великоновосілківської районної ради відзначено трудовий колектив районного відділу статистики.

Фото: