Доброї долі у році новому!

14 січня в Україні відзначають так званий Старий Новий рік – Новий рік за старим календарем. Із самого ранку від хати до хати ходять засівальники (за звичаєм, хлопці), засіваючи домівки зерном та отримуючи за це гостинці та гроші.

Така традиція пов’язана із тим, що цього дня вшановують ще й Святого Василя, який є покровителем хліборобства – одного з найбільш традиційних та важливих занять українців.

Дотримуються цього доброго звичаю і наші земляки, хоча і в осучасненому варіанті. Так,   учасники гурту «Терниця» з селища Благодатного відвідали на Василя чимало установ і організацій районного центру, бажаючи їх працівникам щастя, здоров’я та доброї долі у Році новому. Заради подібної місії організувалися представники громади села Шевченко Андріївської сільської ради і, незважаючи на складну дорогу, завітали до райцентру. Як і щороку, вітали жителів і гостей району «Україночка» (Времівський СБК), «Клевчани» (Іскрівський СБК). «Чиста криниця» (Зеленогайський  СБК) та творчі колективі практично всіх культурних закладів району.