Другий місяць осені починається з особливої дати

ДРУГИЙ місяць осені починається з особливої дати: 1 жовтня у всьому світі відзначається День людей похилого віку, а в Україні  -- ще й День ветерана. Ця дата – не лише можливість нагадати всім нам про обов’язок виявляти турботу і милосердя до найповажнішої і, на жаль, найуразливішої частини суспільства, а й привід для роздумів про стан суспільства, подальший його  розвиток, взаємозв’язок поколінь. Сьогодні людям поважного віку, як ніколи раніше, потрібна допомога, адже для більшості з них основним джерелом існування є пенсія.

Однією з організацій, яка підтримує старше покоління, є районна рада ветеранів. За доброю щорічною традицією це громадське об’єднання у вересні провело благодійну акцію, під час якої жителям району – людям похилого віку –було роздано 208 подарункових наборів. А в переддень Дня людей похилого віку разом з заступником голови Великоновосілківської районної ради Л.В. Петровою відвідали Територіальний центр в с. Благодатне і передали його мешканцям подарункові набори з фруктами і солодощами.

Шкода, що цього разу через епідемію коронавірусу гості не змогли поспілкуватися з ветеранами, подякувати їм, висловити теплі слова привітань і найкращих побажань. Та життя триває, і в ньому завжди є місце для добрих вчинків, які, як кажуть в народі, повертаються сторицею.