Фонд Ріната Ахметова передав медикам районної лікарні апарат штучної вентиляції легенів

Минулого тижня Фонд Ріната Ахметова передав Центральній районній лікарні апарат штучної вентиляції легенів. З цієї нагоди на території подвір’я лікарні зібралися  медики, представники державної і місцевої влади, громадськості.

«Ми вдячні за вагому підтримку фонду Ріната Ахметова. Вона дуже важлива для медиків та жителів нашого району. Особливо зараз, в умовах боротьби з коронавірусом. Автоматизований апарат ШВЛ надає великі можливості для порятунку життя пацієнтам з важкими формами пневмонії, COVID та іншими захворюваннями. Його використання в реанімаційному відділенні та операційних блоках безцінне! Впевнений, що за допомогою цього висококласного медичного обладнання буде врятовано не одне людське життя», -- зазначив у своїй промові Анатолій НЕМЧЕНКО, голова Великоновосілківської райдержадміністрації.

Щиру подяку Фонду Ріната Ахметова та всім, хто долучився до підтримки медичних працівників району під час пандемії, висловила заступник голови Великоновосілківської районної ради Людмила Петрова:

--Тільки спільними зусиллями можна досягти результату. Те, що робить Фонд Ріната Ахметова, дорогого варте. Це дає змогу вивести наші лікарні на сучасний рівень надання допомоги. У ХХІ столітті без цього неможливо. Ми вдячні за допомогу, -- наголосила вона.

Апарат штучної вентиляції легенів автоматизований і  в значній мірі виключає людський фактор. Він може використовуватися одразу, не потребуючи налагодження, що надзвичайно важливо в умовах пандемії, коли рятувати життя треба тут і зараз, а можливості оглан навчання для медиків обмежені.

З огляду на це міністерство охорони здоров’я разом з Міністерством Цифрової трансформації иа Фондом створили серію освітніх проектів по роботі на новому обладнанні задля максимальної підтримки лікарів, які будуть його використовувати. Цією нагодою вже скористалися і медики районної лікарні.