І ЗНОВУ НАС ЗІБРАЛО «ДИКЕ ПОЛЕ»

2 червня 2018 року в межах охоронної зони Українського степового природного заповідника «Кам’яні могили», що на території Нікольського району Донецької області, на березі водосховища, на межі двох областей: Запорізької та Донецької відбувся історико-культурний фестиваль-реконструкція «Дике поле. Шлях до Європи», присвячений Дню степу та захисникам української землі різних часів.

На святковій сцені з яскравими номерами від нашого району виступили: народний театр народної пісні «Україночка» (Времівський СБК), народний вокальний гурт «Мойорчанка» (Старомайорський СБК), народний ансамбль грецької пісні «Тирнихор» (Великоновосілківський  РКОК), народний фольклористичний колектив «Вечорниці» (Андріївський СБК), вокальний колектив «Селяночка» (Шахтарський СБК), вокальний колектив «Берегиня» (Шахтарський СБК).

Наш район реконструював історичний фрагмент княжої доби. З цим завданням успішно впоралися самодіяльні артисти районного культурно-оздоровчого комплексу та Краснополянського центру культури і дозвілля.

Майстри любительського об'єднання «Натхнення » у складі: Баскакової О.А., Огурцової О.А., Тютюнник В.П., Лазько О.М., Кравченко Т.О., Братушко Г.М. презентували роботи декоративно-ужиткового мистецтва.

Творчі колективи нашого району, які взяли участь у заході, отримали Подяку управління культури і туризму облдержадміністрації за сумлінність, високий професіоналізм та відповідальність.

Н.Тарасьєва

Фото: