..А МУЗИКА ЗВУЧАТИМЕ ОДВІЧНО

Випускний вечір – одна з найбільш яскравих подій.,яка запам’ятовується  на все життя.  Радісне і водночас трохи сумне свято відбулося 26 травня у Великоновосілківській музичній школі.  Цього року школу закінчили 12 учнів, які навчалися по класу баяна, фортепіано та гітари ( до речі, це вже другий випуск гітаристів).

Школу цього року закінчили піаністи Гарматій Дар’я, Пєнкіна Маргарита, Сичак Олександра, Чернікова Юнія (Велика Новосілка), Алчеєва Марія, Коробов Ігор з Комаря та Василенко Єгор із Старомлинівки; баяністи Бикієва Дарина та Ніколаєва Марія (Комар), гітаристи Кір’яков Кирило та Лабикіна Анастасія (Велика Новосілка)  А Владислава Заєць закінчила школу одразу за двома спеціальностями : фортепіано і гітари.

Для кого п’ять, а для кого й сім років – в залежності від спеціальності – тривав шлях юних музикантів до цієї події.  Викладачі дали дітям  не тільки знання та вміння, але й часточку своєї душі, навчили терпінню, наполегливості, віри в себе та подоланню труднощів.

Директор музичної школи Г.Л. Шепеляковська привітала випускників з успішним завершенням навчання і вручила їм свідоцтва про закінчення школи. Похвальною Грамотою за успіхи у навчанні, активну участь у конкурсах і фестивалях була нагороджена Гарматій Дар’я. Особлива подяка від дирекції школи прозвучала на адресу батьків, які протягом багатьох років співпрацювали зі школою, долали труднощі навчання разом з дітьми, підтримували та надихали їх.

Привітання педагогам та учням, батькам прозвучали також від Л.І.Пічахчі --начальника відділу освіти Управління ОКСМС та В.Д. Савченко -- головного спеціаліста відділу культури Управління ОКСМС Великоновосілківської селищної ради.        

Урочиста частина вечора змінилася концертом:: випускники та  учні продемонстрували, чого навчилися за роки навчання.  Добрий виконавський рівень продемонстрували випускники – учасники Міжнародних, Всеукраїнських та обласних конкурсів Анастасія Лабикіна, Дар’я Гарматій та ансамбль баяністів «Мелос» .

Показником рівня підготовки учнів, як і раніше, залишається ансамблева гра та участь у творчих колективах. От і цього разу педагоги школи залишилися вірними цій традиції і підготували виступи творчих колективів «Мелос», «On stars» та «Козачок», хорових колективів.

Завдяки грамотному відбору номерів концертна програма виявилася різноманітною, змістовною і насиченою

Наостанок викладачі  побажали своїм вихованцям щастя, здоров’я та успіхів. А ще – ніколи не розлучатися з музикою, адже завдяки їй наш світ обов’язково стане кращим!

Г.НІКОЛАЄВА.