НА ЧЕСТЬ ДНЯ МОЛОДІ ТА ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Щороку, наприкінці червня ми відзначаємо два знаменних свята: День молоді та День Конституції України. У календарі вони стоять поруч. І це глибоко символічно. Адже саме Конституція надає молоді широкі можливості вибору життєвих шляхів, професії, розкриття можливостей і талантів.

У Великій Новосілці свята,  за традицією, почалися з урочистої ходи випускників місцевих навчальних закладів. Юнаки та дівчата  вишикувались перед святковою сценою, випустивши з рук у вечірнє небо різнокольорові кульки як символи  дитинства, що назавжди покидає їх. Ця зворушлива мить була зустрінута оплесками десятків мешканців та гостей селища, що зібрались на його центральній площі. А потім з добрими словами привітань,  вдячності та сердечними побажаннями до молоді, усіх присутніх на святі звернулись Великоновосілківський селищний голова Л.В. Петрова та народний депутат України В.І. Мороз. Звертаючись до представників молодого покоління, вони побажали кожному світлої долі, завжди берегти любов і повагу до своєї малої батьківщини, наполегливо вчитися і працювати, бути корисними державі, суспільству, людям.

Офіційна частина свят продовжилась нагородженням випускників – золотих і срібних медалістів гімназії і шкіл громади та дипломантів професійного  ліцею. Серед ти х, хто одержав золоті медалі, випускники Ніка Дігтяренко ( Великоновосілківська гімназія з ЗОШ І ступеню), Марія Зуйченко і Діана Хараман (Великоновосілківський заклад загальної середньої освіти  №2), Катерина Кучер (Розливенський ЗЗСО), Златослава Васильконова (Костянтинопільский ЗЗСО).  Грамоти, букети квітів Л.В. Петрова і В.І Мороз вручили також срібним медалістам :Ангеліні Чуприні ( гімназія з ЗОШ 1 ступеню), Єлизаветі Коваленко (Великоновосілківський ЗЗСО №2), Камілі Кондрашовій (Розливенський ЗЗСО), випускникам професійного ліцею, які одержали дипломи з відзнакою: Юлії Маліч, Ігору Досєву, Юрію Карнауху, Максиму Кравець, Артуру Червоненко, Павлу Приходько.

Святкову атмосферу поповнило нагородження  Дипломами «Людина року -2021» в різних номінаціях:  «Волонтер року» - Михайла Сичака, «Молодий медичний працівник» - Наталю Балабан, «Молодий працівник сільського господарства» - Максима Кирилова,  «Громадський діяч» - Світлану Аджигай, « Молодий працівник правоохоронних органів» - Євгена Добрелю, «Краща молодіжна ініціатива» - Артема Вегерю, «Відкриття в галузі спорту» - Івана Якименка, «Молодий вчений» - Діану Хараман.

Свій подарунок святам підготували аматори самодіяльної сцени закладів культури громади. Запальні пісні та танці у їх виконанні глядачі зустрічали бурхливими оплесками.

Свята продовжилися молодіжною дискотекою і народними гуляннями.