На честь трудівників сільського господарства

Пізньої осені, коли завмирає робота на полях і все частіше відчувається легкий подих  зими, що наближається, приходить до нас свято  трудівників сільського господарства та переробних галузей харчової промисловості.  Саме цій полії були присвячені урочисті збори, що відбулися на базі Великоновосілківського професійного ліцею за участі керівників та  спеціалістів сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств району, представників державної влади і місцевого самоврядування. Вибір адреси проведення святкових заходів не випадковий. Адже саме наш професійний ліцей є одним з провідних навчальних закладів Донеччини, що готує робітників масових професій для сільського господарства. Тож учасники зборів могли ознайомитись з його матеріальною базою, лабораторіями, учбовими майстернями, почути про сьогодення та перспективи подальшого розвитку закладу. А заодно насолодитися чудовим концертом, який підготували до свята учні та викладачі ліцею.

З теплими словами поздоровлень та кращих побажань до іменинників свята звернулись виконуючий обов’язків голови районної державної адміністрації О.С. Алчієв, голова районної ради С.Д. Кирилов, начальник відділу департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин обласної держадміністрації С.Г. Васюкевич, голова районної ради профспілки працівників АПК С.В. Антюхов.

Приємним моментом свята стало нагородження кращих колективів і трудівників району в галузі сільського господарства в різних номінаціях. Спільних грамот районної ради і райдержадміністрації удостоєні: в номінації «Золота нива Великоновосілківщини» - ТОВ «Агро путь», в номінації «Молочні ріки» - СФГ «Акме», в номінації «АПК в обіймах новацій сьогодення» - ФГ «Перебудова В», в номінації «Яблука, соки і фрукти – наші продукти» - ФГ «Подсолнух», в номінації «Майбутнє району в  можливостях наших» - Великоновосілківський професійний ліцей.

Почесні нагороди – Грамоти обласної державної адміністрації чекали Геннадія Івановича Джамбека – механізатора АФ «Пахарь», Дмитра Івановича Мелащенка – механізатора ПАТ «Макстрой», Івана Вікторовича Папіна – механізатора ФГ «Чернов Ю.М.», Віктора Васильовича Узбека – радника професійного ліцею. Високими нагородами обласного рівня відмічені також Євген   Анатолійович Пепа – механізатор СВК «Завітнебажанський» і Дмитро Олександрович Решетиленко – механізатор СТОВ «Новомайорське».

Тахтаров Сергій Володимирович – керівник ТОВ «Агро путь». В поточному році господарство одержало з кожного гектара по 55,5 центнера зернових культур та по 34,5 центнера соняшника.. Це найвищі показники в районі.

Світлана Анатоліївна Філуміна – керівник ФГ «Акме». За дев’ять місяців поточного року господарство виробило 120 тон молока. Галузева марка підприємства – майже десяток найменувань молочної продукції, що надходить на реалізацію.