Наші ветерани

Майору у запасі Володимиру Івановичу Ковалю виповнилося 80 років. З цієї  нагоди керівники Великоновосілківського відділення поліції та представники ветеранської організації завітали до ювіляра в гості та привітали його з днем народження.

25 років свого життя Володимир Іванович присвятив правоохоронній системі. Навчався він у Львівській школі міліції, після першого курсу проходив практику дільничним у місті Яворі цієї ж області. Після закінчення навчання молодим оперуповноваженим працював у місті Валка, що на півночі Латвії. Через 20 років відданої служби він переїхав у Велику Новосілку та, маючи багатий досвід, ще майже 6 років обіймав посаду заступника начальника міліції по розшуку. Служба не була легкою, але Володимир Іванович жодного разу не пошкодував про свій вибір. Самовідданість та бажання допомагати людям щодня палали в його серці.

Колишній міліціонер говорить про те, що, пішовши у 1986 році на пенсію, все одно залишився серцем і душею зі своїми колегами та своїм народом.

Майор у відставці -  дуже освічена людина. У свої 80 років читає багато книжок, щодня переглядає новини у соціальних мережах та залюбки обговорює їх з оточуючими Але найбільше захоплення викликає атмосфера в його домі – там панує любов та злагода. Зі своєю дружиною Володимир Іванович вже 59 років. Вони відзначили смарагдове весілля та збираються  цього року святкувати діамантове. А секретом свого довголіття, як сказав  ювіляр, він завдячує своїм рідним --дружині, синові, онукам та правнукам.

Великоновосілківське відділення поліції Волноваського відділу поліції
Донецької області.