Слова пошани і подяки

Здається, все було наче вчора: навчання в технікумі землевпорядкування, перші самостійні кроки на посаді інженера-землевпорядника, серйозна робота на керівних посадах із землеустрою в районі…Та невблаганний час відрахував вже 90-й день народження Миколи Антоновича Сизька.

З цієї нагоди його привітали не тільки рідні – діти, онуки, -- а й голова та секретар районної ради ветеранів В.В. Тараш та В.О. Борисова, колишні колеги і молодь, яку Микола Антонович навчав, щиро передавав знання і досвід і яка сьогодні продовжує справу його життя: А.В. Лісовський, А.О. Чаган, О.Є Зубатенко, І.В. Лещенко. Привітавши ювіляра, вони  вручили привітальні листи від голови Донецької ОДА, керівника обласної військово-цивільної адміністрації П.Кириленка, від в.о. голови Державного кадастру України Сергія Завадського, від «Земельної спілки України», підписаного головою ради «Земельної спілки» М.М. Калюжним, членом ради С.С. Гущиком, начальником управління земельних ресурсів Великоновосілківського району у 1995-2006 рр. А.В. Лісовським. У привітальних листах відзначається багаторічна сумління праця ювіляра, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток Великоновосілківського району, вірність професії землевпорядника та велика землевпорядна робота.

Тож нехай рідна земля, якій Ви, Миколо Антоновичу, віддали понад півстоліття, надає Вам сил і наснаги ще на багато-багато років. Поваги Вам від людей, тепла і любові рідних, сімейного затишку і активного довголіття!