Слово про колегу

Напередодні Дня працівника освіти хочу розповісти про  Глушко Олександру Миколаївну – ветерана педагогічної праці, колишнього голову профспілкового комітету нашої школи.  

Хвала долі, вона й досі активна, так само, як і завжди, любить життя й уміє зробити його наповненим, осмисленим - кращим. Більше двадцяти років вона очолювала первинну профспілкову організацію Нескучненської загальноосвітньої школи 1-111ст.ім Корфа. Зовні маленька, але з уважним проникливим поглядом темних очей, які видають непересічний характер цієї людини.

Олесандра Миколаївна завжди продумано і доцільно вміла ухвалювати рішення. У своїх справах та зусиллях вона справді намагалася творити добро й кожному не словом, а ділом допомогти. На моє переконання, головна риса Олександри Миколаївни. – щира любов до людей. Повага до них. На щастя, Олександра Миколаївна не самотня. Вона оточена люблячою та відданою родиною.

Цього року пішла на заслужений відпочинок і, що стосується нас, її вчорашніх колег та учнів, то наша повага до неї, вдячність за спільну роботу залишиться в наших серцях назавжди.

Вітаю усіх колег з професійним святом. Творчих злетів, невичерпної енергії та натхнення.

Г. Клименко, голова профспілковий комітету

Нескучненської ЗОШ І – ІІІ ступенів імені М. О. Корфа