ВЕСНА ЗАПРОСИЛА ДО ТВОРЧОСТІ

Весна запросила у поетичне коло майстрів - аматорів району познайомитись з поетичним надбанням, думками, поглядами та відзначити Всесвітній День поезії, просто поспілкуватись з однодумцями районного літературного об’єднання «Живе слово» ім. А. Д. Косматенка. Ця зустріч відбулась 23 березня 2019 року в приміщенні Меморіального музею Вол. І. Немировича- Данченка і М.О.Корфа в селі Нескучне і стала яскравою подією для  її учасників. Відвідувачів садиби тепло зустріла завідувачка музею М.В. Глушко і гостинно провела його залами, знайомлячи з експозиціями музею. Приємно вразила фотовиставка учасника нашого літоб’єднання фото-художника А.М. Паршина, який у своїх роботах відкрив щось незвичне у куточках природи, у простих людях з нашого оточення. Вірші на фоні цих яскравих фотополотен звучали особливо душевно, пробуджуючи у серцях слухачів і виконавців щось нове, незнане, чисте і неповторне.

Не обійшлось і без музичного супроводу. Гість зустрічі П. Ю. Любарець грою на баяні та співом підняв весняний настрій та сподівання на майбутнє. Серед присутніх були і початківці – поети, учениці гімназії, шанувальники поетичного слова с. Времівка, працівники музею.

Весна, як завжди,  відкриває для нас нові творчі можливості, дарує наснагу і віру у світле прийдешнє. Тож творіть, пишіть, приєднуйтесь до краси поетичного слова. Не пожалкуєте.

Л.Анастасова, учасниця зустрічі