Як відзначили День соборності України в районі

У День Соборності України 22 січня 2022 року голова Волноваської райдержадміністрації Анатолiй Немченко, керiвник Волноваської мiської вiйськово-цивiльної адмiнiстрацi Iван Лубінець, керiвники державних установ, районних пiдроздiлiв Нацiональної полiцiї, Державної служби з надзвичайних ситуацiй, представники громадських органiзацiй взяли участь в урочистостях «Ми - це Україна!», якi вiдбулися у м. Волноваха, та в церемонії покладання квітів до пам'ятних знакiв загиблим учасникам антитерористичної операцiї в смт Велика Новосiлка та капiтану СБУ Biктopу Мандзика у Волновасі.

Тематичні заходи з нагоди Дня Соборності  відбулися також у закладах освiти та культури району, зокрема Комарської та Старомлинівської територіальних громад.

Вчителі та учні  закладів освіти зазначених громад провели тематичні години спілкування національно-патріотичного спрямування, на уроках історії -- інформаційні п’ятихвилинки «Ідея Соборності України: минуле, сучасне, майбутнє», акції «Живий ланцюг єдності», історичні ігри-вікторини «Як я знаю Україну», переглянули фільм «Акт злуки: відтворення історичної правди»

Крім того, в закладах освіти проведено учнівську конференцію «Соборна Україна – від ідеї до життя» та розгорнуто виставку дитячих малюнків «Україна – наша держава» (с. Комар); шахово-шашковий турнір єдності та фотовиставку «Україна – це ми» (сел. Зелений Гай).

Активну участь в урочистостях взяли бібліотеки та сільські будинки культури територіальних громад. Вони підготували ілюстровані фотозони «Україна єдина», книжково-інформаційні виставки «Є народ, що зветься українці», літературно-музичні композиції , історичні та тематичні години на тему Соборності України.