З дарунками до дітей

Доброю традицією наших військових завжди була допомога дітям, людям похилого віку, іншим верствам населення, що потребують матеріальної підтримки. Ось і вчора, напередодні Дня захисника Вітчизни, Великоновосілківський Центр соціально-психологічної реабілітації дітей зустрічав гостей – військовослужбовців районного військового комісаріату, які передали на харчування дітей цілий набір якісних продуктів. Це – олія соняшникова, тушкована яловичина, шпроти, паштет з печінки, молоко згущене, печиво, макаронні вироби та крупи, різноманітна консервація, овочі та картопля тощо.

- Рішення про передачу дітям, які потребують державної опіки, продуктів, - говорить районний військовий комісар майор Тарас Іванович Бондаренко, -- було одноголосно прийнято загальними зборами офіцерів, сержантів та солдат. Це невелика частина залишків з нашого розходу, якими по можливості і  ділимося.. Є наміри взяти шефство над дитячим Центром.  Загалом такі акції ми будемо продовжувати і в майбутньому.

- Ми щиро дякуємо військовим за такий дарунок,- відзначила в.о. директора Центру Л.В. Дігтяренко. -- Передані продукти аж ніяк не будуть зайвими в харчуванні дітей. Тож нехай особовий склад районного військового комісаріату прийме від нас щирі поздоровлення з професійним святом та добрі побажання успіхів у мужній службі.

На фото: розвантаження продуктів у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.