За плечима – ціле століття

Іван Семенович Ткаченко із Новопетриківки серед ветеранів району є найстаршим учасником бойових дій у Другій світовій війні і єдиним фронтовиком у своєму селі. Призваний до лав Червоної Армії ще у передвоєнний час, бойове хрещення він одержав у радянсько-фінському військовому конфлікті. В роки Другої світової пройшов визвольним шляхом від Харкова до південно-західних рубежів України. Відновлював у Одеській області прикордонні стовпи на радянсько-румунському кордоні, служив у складі Придунайського прикордонного загону. Повернувшись у рідні краї, багато років працював у місцевому колгоспі «Знамя Ленина» в тваринницькій, рільницькій галузях.

У повсякденних клопотах і підійшла якось непомітно кругла життєва дата  – сто років. На жаль, дружина колишнього фронтовика пішла з життя, але Івана Семеновича опікують і підтримують троє дітей, шестеро онуків, шестеро правнуків і двоє праправнуків – ось яке велике сімейство у нього. А напередодні ювілею він взяв участь  у виборах Президента України, свідомо віддавши свій голос за майбутнє.

Поздоровити довгожителя із значною датою прибули голова і секретар районної ради ветеранів В. В. Тараш і В. О. Борисова, помічниця народного депутата України С. М. Сажка С. В. Братчук. До цих привітань долучились Новопетриківський сільський голова О. В. Єфименко, секретар сільської ради Л. А. Погоріла, спеціаліст із соціальної роботи Н. І. Яцун. Гості побажали поважному і шанованому ювіляру здоров’я, миру, добра, благополуччя і вручили ветерану війни і праці подарунки і живі квіти. Отримав він також особистий подарунок і від керівника СТОВ «Прогрес» В. П. Приходька.

Наш кор.