ЗМАГАЛИСЯ ПОЕТИ У СЛОВ’ЯНСЬКУ

У Всесвітній день поезії, 21 березня, у Слов’янську відбувся 1-ий Всеукраїнський поетичний фестиваль-конкурс «Поетичний десант у Слов’янську» імені слов’янського поета, журналіста Олександра Романька.

На фестиваль-конкурс завітали учасники зі всієї України, у тому числі і з нашого районного літературного об’єднання «Живе слово».  Були представники з Лиману, Краматорська, Костянтинівки, Бахмута, Покровська, Маріуполя, Харківщини, Вінниччини, Львівщини…   Учасники виступали у трьох вікових категоріях: дорослі, молодь та діти. Всього у конкурсі взяли участь близько 100 людей. Приблизно 20 учасників -- в категорії "діти", близько 20 -- в категорії "молодь" та 60 -- у віковій категорії "дорослі". Всі вони читали по 2 своїх вірша на вибір, з тих, які подали у заявці.

Поети нашого об’єднання Марина Колесник, Раїса Резник, Юрій Устюжанін, Оксана Філіпенко гідно виступили та стали дипломантами у різних номінаціях: «Громадянсько- патріотична поезія» - Марина Колесник і Раїса Резник;  «Природа рідного краю» -- Юрій Устюжанін, «За глибокий психологізм та задушевність поезії»  -- Оксана Філіпенко. А Вікторія Здреник відзначена членами журі та нагороджена дипломом переможця 3 ступеню.

Висловлюємо щиру подяку за надану фінансову допомогу і можливість взяти участь у конкурсі районному відділу культури і туризму. У наступному, 2020 році, у Всесвітній день поезії відбудеться 2 –й такий фестиваль у Слов’янську, Тож варто підготуватись іншим учасникам, щоб теж не підкачати!

О.Філіпенко, керівник літоб'єднання "Живе слово".