Змагалися самодіяльні письменники

Осінь щедра на врожаї, і не  лише в полі чи на городі. На творчій ниві також сталися вагомі досягнення.

НАПРИКІНЦІ вересня у Покровську Донецької області вже втретє відбувся щорічний Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Покровський Літfest». Він зібрав майже 450 учасників із Київської, Донецької, Дніпропетровської та Волинської областей. Цьогорічна конкурсна програма включала номінації; громадянсько-патріотичну, духовну, любовну, пейзажну, гумористичну, сатиричну, твори для дітей та авторську пісню.

Метою фестивалю, як і раніше, є  популяризація літератури, пошук та підтримка творчих особистостей, зміцнення творчих зв’язків між самодіяльними авторами та літературними об’єднаннями. Конкурсанти – а це були люди різного віку і різних професій – могли не лише представити свої власні  поетичні або прозові твори, а й вільно поспілкуватися з членами журі, до якого цього разу увійшли письменники В. Романько,  П. Кущ і І. Сидоренко, Заслужений працівник культури України В. Кукушкін, журналіст і краєзнавець І. Зоц,  редактор Всеукраїнської газети «Хазяїн» В. Заїка, художник-карикатурист М. Капуста та інші.

Наше літературне об’єднання ім. А.Д. Косматенка на фестивалі представляли О. Філіпенко (1-е місце в номінації «Пейзажна лірика»), Л. Анастасова (2-е місце в номінації «Громадянсько-патріотична поезія та проза), Ю. Зубченко (любовна та дитяча лірика) і Н. Гладкова (дитяча та духовна лірика), які отримали заохочувальні премії.

Як бачимо, незважаючи ні на що, наш народ творчо працює в літературі. І це не може не радувати. Це означає, що все у нас буде добре.

Л. Анастасова, с. Времівка.