Інформацію щодо стану розрахунків з бюджетом можна переглянути скориставшись сервісами Електронного кабінету платника

Мар’їнська ОДПІ звертає увагу платників податків, що пунктом 1 глави 1 розд. ІІ Порядку ведення органами Державної фіскальної служби України оперативного обліку податків і зборів, митних та інших платежів до бюджетів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 07.04.2016 № 422, визначено, що з метою обліку нарахованих і сплачених сум податків, зборів, митних та інших платежів до бюджетів, єдиного внеску органами ДФС відкриваються інтегровані картки платників за кожним платником та кожним видом платежу, які повинні сплачуватися такими платниками.

Інтегрована картка платника містить інформацію про облікові операції та облікові показники, які характеризують стан розрахунків платника податків з бюджетами та цільовими фондами за відповідним видом платежу.

Оперативно отримувати інформацію про стан розрахунків з бюджетом платники податків можуть в режимі он-лайн за допомогою електронного сервісу “Електронний кабінет платника” (cabinet.sfs.gov.ua).

Мар’їнська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області