Весна – час наведення порядку

З 20 березня по 20 травня 2016 року розпорядженням голови Великоновосілківської райдержадміністрації від 15.03.2017 №57 «Про організацію робіт щодо підготовки населених пунктів району до весняно-льотного періоду 2017 року» оголошено двомісячник благоустрою населених пунктів району.

Під час двомісячника планується проведення ряду заходів, які передбачають ліквідацію накопиченого за зиму сміття на вулицях, дорогах, тротуарах і прибудинкових територіях; ремонт вулично-дорожньої мережі; впорядкування пам'ятних місць і кладовищ; висадка дерев; підготовка місць масового відпочинку (площ, парків, скверів, пляжів тощо).

15 квітня 2017 року заплановано загальнообласну толоку в рамках проведення «Дня довкілля», в якому запрошуємо прийняти участь підприємства, організації та установи усіх форм власності, органи самоорганізації населення, громадськість.

Але для повного наведення порядку в населених пунктах району проведення таких заходів недостатньо. Тому звертаємося до всіх мешканців району з проханням долучитися до проведення двомісячника і навести порядок біля своїх будинків, обрізати гілки дерев над тротуарами, які заважають пішоходам, прикрасити свої садиби квітковими насадженнями.

Давайте зробимо наші села чистіше і красивіше!

Головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Світлана Гноєва