Місячник добровільної здачі зброї

НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ. ЗДАЙ НЕЛЕГАЛЬНУ ЗБРОЮ.

ТВІЙ ВЧИНОК БУДЕ ВАРТИЙ ЧИЙОГОСЬ ЖИТТЯ.

ЗДАЙ НЕЛЕГАЛЬНУ ЗБРОЮ – УНИКНИ КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ.

 

З 1 ПО 31 ЖОВТНЯ 2018 року  з метою виведення з обігу зброї, боєприпасів, вибухівки та інших небезпечних предметів, які незаконно зберігаються проводиться місячник добровільної здачі зброї набоїв та вибухових матеріалів.                          

Необхідно пам’ятати, що зберігання зброї без дозвільних документів - це не тільки кримінальне правопорушення, але і небезпека для оточуючих.                                        

Відповідальність за незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами передбачена частиною 1 статті 263 Кримінального Кодексу України та тягне за собою покарання у вигляді позбавлення волі строком до 7 років. В той же час, згідно третьої частини статті - особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо вона добровільно здала органам поліції зброю, бойові припаси, вибухові речовини, або вибухові пристрої.

Громадяни, які мають у незаконному володінні мисливську, нарізну та гладкоствольну зброю у вищевказаний період мають можливість звернутися в дозвільну систему за місцем проживання та зареєструвати її в передбаченому законом порядку, при цьому вони звільняються від кримінальної відповідальності.

Додаткову інформацію ви можете отримати безпосередньо  у Великоновосілківському відділенні поліції, або за телефонами 102, 21-5-78,           095-309-20-54.

ВЕЛИКОНОВОСІЛКІВСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІІ ВОЛНОВАСЬКОГО ВІДДІЛУ ПОЛІЦІЇ  ГУНП В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ