«Славні сини України»

14 жовтня Україна святкувала День захисника Вітчизни.  Це свято уособлює такі прекрасні людські якості, як мужність, доблесть, честь символізує любов і повагу українців до своїх захисників і визволителів, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності держави.

З нагоди свята Великоновосілківський РЦДЮТ провів для хлопців старшого шкільного віку конкурсну шоу-програму «Славні сини України». Програма складалася з таких конкурсів: «Розминка» - хлопці відповідали на питання щодо військової тематики; «Вгадай мелодію» - учасники повинні були вгадати пісні сучасних українських виконавців; «Пам'ять розвідника» - запам'ятати зображену на екрані карту та відобразити її на своїй карточці; «Бойова підготовка» - майбутні захисники вдягали костюм захисту від дощу та противогаз; «Армрестлінг» - хлопці в повній мірі показали свою силу та витримку;  інтелектуальний конкурс «Вірю – не вірю» та «Мій талант».

За підсумками конкурсу  переможцем конкурсної програми «Славні сини України» став Віталій Єфіменко (Великоновосілківська гімназія), а розподіл номінацій склався таким чином: «Наймужніший» - Максим Грабчільов (Великоновосілківська ЗОШ №2), «Найталановитіший» – Сергій Хижняк (Великоновосілківська гімназія), «Найінтелектуальніший» - Олексій Хижняк (Великоновосілківська гімназія), «Найпривабливіший» - Олександр Коротун (Великоновосілківський професійний ліцей), «Найвитриваліший» - Богдан Коржан ( Великоновосілківський професійний ліцей).

Хлопці вкотре доказали, що справжні чоловіки були, є і будуть!

Програма «Славні сини України» пройшла за підтримки наших друзів часних підприємців Чердаклі О.О., Салами О.О., Арап Т.А.                

Педагог-організатор Великоновосілківського РЦДЮТ З.В.Баласієва.

Фото: