Громадяни через свою довірливість продовжують ставати жертвами шахраїв

Так, минулої доби до Великоновосілківського відділення поліції звернулась 25-річна місцева мешканка та повідомила, що стала жертвою шахраїв. Вона розповіла, що в соціальній мережі знайшла оголошення з продажу електротехніки. На даному сайті вона замовила мобільний телефон “XIOMI NOTE 10” за ціною 1900 грн та пральну машину “GORENIA” за ціною 1960 грн. Жінка відразу перерахувала гроші за товар та чекала на своє замовлення. Менеджер запевнив, що скоро вона його отримає. Але згодом телефон продавця перестав відповідати. Тоді жінка зрозуміла, що стала жертвою шахраїв.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.

В черговий раз поліція звертається до громадян. Якщо вам повідомили про те, що родич «потрапив у біду» - вимагайте особистої зустрічі з ним, обов'язково передзвоніть родичам або друзям, порадьтеся, перш ніж прийняти остаточне рішення, проявляйте підвищену пильність в разі, якщо "приваблива пропозиція" робиться занадто нав'язливо, ретельно перевіряйте інформацію і відразу ж звертайтеся в поліцію!

Не повідомляйте особисті дані банківських карток стороннім особам, не замовляйте продукцію у неперевіреного продавця, а оплату здійснюйте лише після отримання та перевірки товару.

У будь-який час доби ви можете подзвонити на 102 та проконсультуватися з питання що робити, якщо вважаєте, що вас намагаються ошукати. Якщо ж ви або ваші рідні, близькі, друзі чи знайомі все-таки стали жертвами шахраїв – не чекайте, а негайно телефонуйте у поліцію!

Великоновосілківське відділення поліції

Волноваського відділу поліції Донецької області