Із зали суду

Інспектором Великоновосілківського відділку поліції складено протокол про адміністративне правопорушення відносно  гр. Ф. Встановлено, що Ф. за місцем мешкання порушив порядок зберігання вогнепальної мисливської зброї, а саме зберігав мисливську гладкоствольну рушницю ІЖ-К,. та 7 мисливських патронів 16 калібру без дозволу органів національної поліції. Гр. Ф. визнано винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 190 КУпАП, та піддано адміністративному стягненню у вигляді штрафу на користь держави в розмірі семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 119,00 грн.

***

В с. Красна Поляна гр. П. відмовився виконувати наполегливі, неодноразово повторені законні вимоги співробітників поліції прослідувати до поліцейської станції для складання адміністративного протоколу (що супроводжувалось брутальною лайкою та погрозах фізичною розправою на адресу працівників поліції) На вимоги припинити свої протиправні дії не реагував. Крім того, П., знаходячись за місцем мешкання за адресою: с.Красна Поляна, вчинив домашнє насильство у відношенні своєї дружини, яке полягало у висловлюванні на її адресу нецензурної лайки, погрозах, образах, внаслідок чого завдана шкода психічному здоров`ю потерпілої Гр. П. визнано винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 185 КУпАП, та піддано адміністративному стягненню у вигляді штрафу на користь держави в розмірі восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 136,00 грн.

Гр. П. також визнано винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.173-2 КУпАП, та піддано адміністративному стягненню у вигляді штрафу на користь держави в розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 170,00 грн. та стягнено с П. судовий збір у розмірі 384 грн. 20 коп.

***

Поліцейським  Великоновосілківського ВП складено протокол про адміністративне правопорушення відносно громадянина В., який в с Старомлинівка скоїв крадіжку металевої сітки з ліжка вагою 20 кг, яка належить гр, Б., чим спричинив майнову шкоду на загальну суму 70 гривень. Своїми діями В. вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 51 КУпАП. Гр. В. було визнано виним та присуджено до штрафу в 170 грн. на користь держави.                                      

***

Згідно з протоколом, складеним інспектором  поліці Великоновосілківського ВП, гр. Я. керував транспортним засобом – мопедом «Карпати» V-50 без державного номерного знака, з явними ознаками алкогольного сп'яніння. Від проходження медичного огляду на стан алкогольного сп’яніння у встановленому законом порядку та продуття алкотестеру «Драгер» відмовився. Будучи допитаним в суді, порушник свою вину визнав у повному обсязі.

Гр.  Я . визнано винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП, та піддано адміністративному стягненню у вигляді штрафу на користь держави в розмірі шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 10200,00 грн. на користь держави з позбавленням права керування транспортними засобами на 1 рік.

Пресс-служба Великоновосілківського районного суду.