Із зали суду. Без риби, але зі штрафом

Головним державним інспектором  «Рибоохоронного патруля»  на  р. Вовча, біля с. Багатир був виявлений факт незаконного лову риби  громадянином Д.. забороненим сітеснастним знаряддям лову – «сітка». Гр. Д. риби не впіймав. Але  своїми діями він порушив п. 3.15 Правил любительського і спортивного рибальства, ст. 63 Закону України «Про тваринний світ».

Правопорушник в судовому засіданні погодився з викладеним у протоколі порушенням, вину визнав у повному обсязі. Йому було призначене адміністративне стягнення у вигляді штрафу в дохід держави в розмірі 340,00 грн. Знаряддя лову – «сітку» вилучено та згідно з протоколом про адміністративне правопорушення  конфісковано на користь держави. З нього також  стягнено судовий збір у розмірі 420,40 грн.

10.05.2020 р. гр. А.. за місцем свого проживання (с.Старомлинівка) вчинив насильство відносно своєї матері, що полягало у висловлюванні в її сторону нецензурною лайкою, внаслідок чого могла бути завдана шкода психічному здоров’ю потерпілої, чим вчинив насильство в сім’ї.

Дії А.. кваліфіковані за ч.1 ст. 173-2 КУпАП. А. визнано винним у вчиненні   адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 173-2 КУпАП та застосовано до нього стягнення  у виді  штрафу на користь  держави в розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 170 грн. та судовий збір 420 грн