Особовий склад Великоновосілківського відділення поліції переведено на посилений варіант несення служби

З 3 листопада по 6 грудня 2017 року на території Великоновосілківського району стартувала операція «Зброя та вибухівка». Мета заходів – припинення обігу нелегальної зброї, боєприпасів та вибухонебезпечних предметів.

Пам’ятайте! 

Незаконне зберігання зброї, боєприпасів та вибухівки – це злочин, за який законом передбачено кримінальну відповідальність. Незареєстрована зброя – це не лише порушення закону, а й причина нещасних випадків, які можуть трапитись з громадянами та їхніми неповнолітніми дітьми. 

Великоновосілківські правоохоронці попереджають, що незаконне володіння та зберігання зброї, згідно статті 263 Кримінального кодексу України, карається позбавленням волі на строк від 3 до 7 років. 

Також повідомляємо, що добровільна здача вогнепальної зброї, боєприпасів і вибухівки, які зберігаються без відповідного дозволу, звільняє від кримінальної відповідальності. 

Шановні мешканці Великоновосілківського району, якщо ви володієте будь-якою інформацією стосовно осіб, які незаконно зберігають зброю, боєприпаси, або вибухонебезпечні предмети, а також покинутих вибухонебезпечних предметах терміново телефонуйте до чергової частини Великоновосілківського відділення поліції за номером телефону «102», або повідомте про це співробітників поліції.