В смт Велика Новосілка зловмисник цілий день відволікав від виконання своїх обов’язків усі районні служби

Заради розваги чоловік викликав то поліцейських, то представників ДСНС. Приводи були вигаданими, як і імена, якими щоразу представлявся жартівник. Однак за кілька годин жарти скінчилися – його було встановлено та доправлено до районного відділення поліції.

«У всьому винувате спиртне», - тільки так порушник пояснює свої дії. Спочатку вини й зовсім не визнавав, лише під ранок, приходячи до тями від випитого, зізнався.

А між іншим, на виклики то про серйозну бійку, то про чоловіка, що тоне на іншому кінці Великої Новосілки, з'їжджалися новостворені групи реагування патрульної поліції та рятувальники.

Будь-якої миті допомога двох служб могла знадобитися у реальній ситуації, коли на кону стоїть життя людини, але миттєве реагування на всі повідомлення від громадян – першочерговий обов’язок поліцейських.

Маючи на руках мінімальну інформацію, правоохоронці встановили особу співрозмовника, а згодом і його місцезнаходження.

Ним виявився мешканець Новосілки 1993 року народження. Відносно нього складено матеріали за ст.183 «Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Поліцейські нагадують, що за подібні жарти передбачена й кримінальна відповідальність згідно зі ст.259 «Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності» Кримінального кодексу України. У такому випадку зловмисникові доведеться не сплатити штраф, а відбути покарання у місцях позбавлення волі.