З початку місяця на Донеччині чотири дитини випали з вікна житлових будинків

В наслідок падіння діти отримали тілесні ушкодження різного ступеню. На жаль, причиною нещасних випадків стало безвідповідальне відношення батьків до відкритих вікон у багатоповерхівках.

З приходом спекотних днів багато громадян рятуються від жари, відкриваючи вікна та сподіваючись, що протимоскітні сітки захистять дітей від випадіння. Так, лише за останній тиждень на Донеччині зафіксовано чотири випадки випадіння дітей з вікон багатоповерхівок.

Поліцейські звертаються до батьків із закликом: будьте пильними, не залишайте дітей без нагляду. Дитяча цікавість може призвести до страшних наслідків. Ні в якому разі не ставте предмети меблів (годувальний стіл, диван, крісло) поблизу вікон. Оскільки це дасть можливість дитині самостійно добратися до вікна

Учасники «Ліги майбутніх поліцейських» для того щоб привернути увагу громадськості проводять у місцях великого скупчення людей рейди, де розповсюджують профілактичні листівки для батьків. Маленьких дітей не можна залишати без нагляду ні на хвилину.

Шановні батьки, пам’ятайте, що безпека дитини, її здоров’я та життя, в першу чергу, залежить від вас.

Волноваський відділ поліції Донецької області