Колесо культурного життя громади набирає обертів

Закінчився перший весняний місяць  і в Ялинському сільському клубі культурне життя набирає обертів. Новопетриківська сільська рада провела у клубі ремонт , були  придбані настільні ігри та всілякі зручності для  культурного відпочинку жителів громади. Є тенісні столи, більярдний стіл, для молодших відвідувачів настільний хокей, шахи, шашки, а головне --  в клубі тепло і комфортно. Навіть любителі комп’ютерних ігор вирішили себе спробувати в настільних іграх. Тому з кожним днем відвідувачів клубу стає більше, адже вільний час відтепер можна провести цікавіше.

Яскравим прикладом зацікавленості жителів громади у культурному відпочинку стали сільські змагання з настільних ігор , які відбулися на початку весни. Змагання були організовані і проведені клубною радою та активістами спортивного руху на селі  Хандогієм  Миколою  і  Лаврушко Олександром. За звання найкращого спортсмена села розгорнулась справжня боротьба, змагалися навіть ті, кому за 50. Учасників було так багато, що змагання проходили в кілька етапів.

Переможцями стали:

 По тенісу в особовому заліку 1 місце виборов Ніякий Артем, 2---Чепак Микола, 3 -- Лаврушко Олександр.

 По тенісу в парному  заліку на 1-му місці-Приходько Сергій і Чечуєв Іван, на 2-му -- Ніякий Артем і Вовк Володимир, на 3 му  -- Лаврушко Олександр і Буряк Віталій.

По більярду серед молоді 1-е місце посів Хандогій  Микола. 2--Чечуєв Іван. 3--Ніякий Артем.

По більярду серед покоління, кому понад 50, на 1-му місці-Ніякий Володимир. 2 му--Чепак Володимир. 3-му--Вовк Леонід.

Кращими шахістами стали: Хандогій Андрій (1 місце), Хандогій Микола (2 мічце), Макаренко Сергій (3 місце).

Досить багато було бажаючих взяти участь у турнірі з шашок. Серед них  місця розподілилися так: на 1 -му -Хандогій Микола і Вороновська Рената. 2 -Вороновський Василь і Дем`яненко Артем .  3--Буряк Кирил.

Всі переможці були нагороджені грошовими винагородами,а переможці гри в більярд додатково одержали від спонсора змагань ще й по баранчику,з яких потім гуртом зварили смачну юшку.

Всі учасники  змагань висловлюють велику подяку спонсору цього весняного турніру, директору СТзО «Прогрес» Приходьку Віктору Петровичу за допомогу в проведенні змагань і за постійну підтримку культури і спорту в нашій громаді і бажають йому міцного здоров`я, доброго настрою і високих врожаїв.

Але ж не тільки спортивні змагання відбуваються в сільському клубі. Тут працюють  і творчі колективи -- це студія вокалістів, три танцювальних колективи, театральний гурток, фотостудія. Всі разом підготували і провели: до дня народження Т.Г.Шевченка- «Шевченківські читання», в яких взяли участь молодь села та творчі колективи клубу. До дня 8 Березня – цікаву  концертну програму, на яку завжди чекала переповнена  глядацька зала, але  цього року через коронавірус вхід на концерт був обмежений. Намагаємося   всі заходи -висвітлювати в мережі інтернет, зокрема,  фейсбуці. То ж, шановні односельці, переглядайте нашу роботу у фейсбуці , коментуйте , пишіть зауваження та пропозиції, а ми будемо корегувати свою роботу, адже працюємо для вас.

Користуючись нагодою, запрошуємо до наших спортивних команд, творчих колективів молодь, адже це майбутня здорова і культурна громада. Запрошуємо на наші заходи депутатів  новоствореної Старомлинівської сільської ради, бо хто ж, як не вони, мають  підтримати спорт і культуру на селі.  А тому Ялинський  сільський клуб чекає всіх, хто бажає активно і культурно відпочивати.

В. Вороновський, завідуючий Ялинським сільським клубом,  Хандогій М.М.,  Лаврушко О.С., активісти спортивного життя громади