УЧНІ МУЗИЧНОЇ ШКОЛИ – ЛАУРЕАТИ КОНКУРСУ «ЗІРКИ ЛАГІДНОЇ КРАЇНИ»

У ВІК сучасних інтернет-технологій мало не щодня з’являються все нові й нові можливості для демонстрації своїх талантів. І головне, при цьому зовсім не обов’язково бути присутнім особисто.

У червні 2020 року у м. Запоріжжі відбувся Міжнародний багатожанровий дистанційний фестиваль-конкурс «Зірки Лагідної країни», організований за підтримки Всеукраїнського Благодійного фонду «Злагода» та уряду Болгарії. Конкурс об’єднав понад 1000 учасників з 16 областей України, а також з Білорусії, Болгарії, Грузії, Македонії та інших країн.

У номінації конкурсу «Інструментальна музика» взяли участь і учні Великоновосілківської музичної школи і стали його лауреатами.

Так, дипломи лауреатів І ступеня отримали Торсукова Марія (викладач Г.Л. Шепеляковська), Гарматій Дар’я, Ярова Анна (викл. І.Е. Коротенко); дипломи лауреатів ІІ ступеня одержали Мурко Олександр, Пор’яз Діана, Константинова Софія (викл. О.І. Хараберюш), Кузнєцова Анастасія та Явтушенко Олександра (викл. Г.Л. Шепеляковська).

Крім того, диплом лауреата І ступеня одержав дует Гарматій Дар’ї та Віктора Челгія – фортепіано, гітара (викл. І.Е.Коротенко).

Переможці фестивалю-конкурсу в черговий раз довели, що викладачі музичної  школи, спрямовуючи свою роботу на емоційний, інтелектуальний розвиток дитини, досягають хороших результатів. Тож, вітаючи всіх з перемогою, бажаємо незабутніх виступів, творчого зростання і нових перемог!