До поліції на екскурсію

Вона почалась із чергової частини, адже сюди в першу чергу звертаються громадяни і саме від співробітників цього підрозділу залежить, наскільки оперативно і професійно будуть вжиті заходи по документуванню і розкриттю правопорушення.
Також дітям показали систему відеоспостреження та розповіли, як вона працює. 
На подвір’ї відділення правоохоронці демонстрували зброю: пістолет, автомат, а також  бронежилет, гумову палицю, шлем та інші спеціальні засоби, які поліцейські використовують кожного дня у своїй роботі. Хлопці та дівчата із захопленням роздивлялися зброю та спеціальні засоби, приміряли їх та робили фото на пам'ять в поліцейській екіпіровці. Окрім цього, начальник слідчого відділу розповів діткам про особливості роботи слідчих та продемонстрував, як на місці злочину можна зняти відбитки пальців.

Діти мали можливість подивитися, як влаштовані службові автомобілі. В ході екскурсії  вони відвідали службові кабінети та тир, де поліцейські відпрацьовують прийоми стрільби з пістолета.

Після закінчення екскурсії інспектор ювенальної превенції провів з дітьми профілактичні бесіди з дотримання правил дорожнього руху, особистої безпеки, а також нагадав  правила поводження в громадських місцях та застеріг від необдуманих вчинків.

«Проведення подібних екскурсій – надзвичайно позитивна та корисна практика, яку необхідно продовжувати і надалі. Важливо, щоб діти довіряли поліції та розуміли важливість дотримання вимог закону й не допускали скоєння правопорушень», - зазначив начальник Великоновосілківського відділення Волноваського відділу поліції ГУНП в Донецькій області Андрій Друмов.