Обираємо професію

29 листопада 2017 року Великоновосілківський районний відділ  та 81 професійна пожежна частина Головного управління ДСНС України у Донецькій області разом з відділом освіти, молоді та спорту Великоновосілківської райдержадміністрації провели заходи з професійно - орієнтаційної роботи з учнями випускних класів Великоновосілківської гімназії з ЗОШ І ст., Нескучненської, Великоновосілківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 щодо вступу до вищих навчальних закладів ДСНС України.

В проведенні заходу взяли участь заступник начальника управління – начальник відділу комплектування та проходження служби управління персоналу ГУ ДСНС України у Донецькій області майор служби цивільного захисту Рибалко Н.В.,  начальник Великоновосілківського РВ ГУ ДСНС України у Донецькій області підполковник служби цивільного захисту підполковник служби цивільного захисту Тєплов С.В.,  заступник начальника управління – начальник відділу комплектування та проходження служби управління персоналу ГУ ДСНС України у Донецькій області майор служби цивільного захисту Рибалко Н.В., яка й  довела до випускників шкіл району інформацію щодо ведення відбору до вищих навчальних закладів ДСНС України.

До уваги майбутніх абітурієнтів презентовано Національний  університет цивільного захисту України (м.Харків) http://nuczu.edu.ua/ , Черкаський інститут імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ (м. Черкаси) http://fire.ck.ua ,  Львівський державний університет безпеки життєдіяльності (м. Львів). http://ldubgd.edu.ua .

Окремо акцентовано увагу випускників на особливості вступної компанії 2018 року

В 2018 році абітурієнти зможуть подати сім заяв на чотири спеціальності. ЗНО складається: перший предмет – українська мова та література (фіксований) – в вузи ДСНС – математика, третій предмет – на вибір з двох предметів, які закріплені за кожною окремою спеціальністю (альтернативний). При подачі заяв абітурієнти зможуть використовувати сертифікати ЗНО як 2018р, так і 2016, 2017 років.

Перелік спеціальностей та спеціалізацій:

  • Цивільна безпека (Цивільний захист, Телекомунікаційні системи в управлінні, Інженерне забезпечення саперних, піротехнічних та вибухових робіт, Охорона праці, Управління у сфері цивільного захисту)
  • Пожежна безпека (Пожежна безпека, Управління пожежною безпекою, Пожежогасіння та аварійно-рятувальні роботи, Аудит пожежної і техногенної безпеки, Автоматичні системи пожежної та техногенної безпеки, Експерт будівельний з пожежної та техногенної безпеки)
  • Екологія (Екологічна безпека)
  • Хімічні технології та інженерія (Радіаційний та хімічний захист)
  • Психологія (Екстремальна та кризова психологія, Робота з персоналом)
  • Публічне управління та адміністрування (Державне управління, Державне управління у сфері ЦЗ)
  • Технології захисту навколишнього середовища (Техногенно-екологічна безпека).

Крім того, учнів ознайомили з умовами вступу та навчання у Вищому Вінницькому професійному училищі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м.Вінниця)  на базі 11 класів, та у ліцеї цивільного захисту Вищого Вінницького професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м.Вінниця) на базі 9 класів

Проведено показ фільмів про вищі навчальні заклади ДСНС України

- Національний  університет цивільного захисту України (м.Харків).

- Черкаський інститут імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ (м. Черкаси).

- Львівський державний університет безпеки життєдіяльності (м.Львів).