Ой, хто, хто Миколая любить

Хай Миколай у вишиванці розбудить подарунком вранці

І принесе у нашу хату добробут, радості багато.

Розбудить приспані надії, зернятко щастя хай посіє.

Дарує посмішку, любов, і стане мирним небо знов!

Довгоочікуваний не лише дітьми, а й усіма, хто вірить в чудо, День Святого Миколая – одна з тих дат року, що повернулись до нас в сучасній Україні. Чарівний дідусь впевнено крокує, розпочинаючи Новорічні свята, відкриваючи двері в світ подарунків, привітань, мрій і здійснених бажань. Він веде всіх нас до добра й радості, даруючи казку дітлахам, а дорослих - повертаючи в дитинство.

В усіх дитячих садках, школах, центрах дитячої творчості з особливою турботою поставилися до святкування – вчили пісні, вірші, готували театралізовані вистави. Заздалегідь діти писали листи Миколаю, висловлюючи в них свої найзаповітніші мрії. Свої кімнати прикрасили яскравими малюнками, візерунчатими паперовими іграшками, витинанками. Готувались і до прийому гостей - в більшість навчальних закладів 19 грудня з солодкими подарунками завітали захисники України. І, звичайно, найбільша увага в цей день – вихованцям Великоновосілківського центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Святкові подарунки діти отримали ще напередодні свята. Їх відвідали та привітали керівники обласного Головного управління та районного відділення поліції, представники швейцарської делегації, давні друзі - волонтери Волині, керівники району. Діти відвідали розважальний центр «Джунглі». Колектив та вихованці Великоновосілківського культурно-оздоровчого комплексу підготували  дітям святкову виставу «Святий Миколай, ти до нас завітай».  Діти отримали подарунки та іграшки від військових. Свої невеличкі вистави подарували вихованцям центру школярі Зеленогайської, Розливенської, Великоновосілківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, Великоновосілківської гімназія та професійного ліцею.

Діти з радістю чекали зустрічі з Павлоградськими та Енергодарівськими волонтерами, які подарували дітям незвичайні вистави із залученням чотирилапих друзів.

Святий Миколай – захисник дітей, дарує малюкам радість…. І, сприймаючи найкращі риси цього улюбленого персонажа Новорічних свят,  вже самі діти в цей день вітають своїх захисників – оборонців рідної землі. В кожному дарунку – листівці, малюнку, солодкому, власними руками випеченому прянику – частинка дитячої душі, тепла й щирої вдячності.  

Фото: