Супер-зірки зростають серед нас

У СЕРЕДИНІ грудня у м. Бердянську відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс культури та мистецтв «Я -- Супер-зірка». Його організаторами виступила громадська організація «Фестивальний центр «Суперстар», відділ освіти та відділ культури Бердянської міської ради за підтримки Бердянського державного педагогічного університету, який надав концертний майданчик для конкурсантів у двох своїх корпусах.

Конкурс зібрав учасників чотирьох вікових категорій у різних жанрах ми стецтва – хореографічному і художнього слова, інструментальному, декоративно-ужиткового, академічного та естрадного вокалу.  

Участь у цьому культурно-мистецькому заході взяли учні та викладачі Великоновосілківської музичної школи.

«Ми використовуємо найменшу можливість для участі наших учнів у різноманітних  конкурсах – районних, регіональних, всеукраїнських, -- розповідає директор школи Г.Л. Шепеляковська. -- Виступ у Бердянську – це «велика» сцена для нас, а значить, новий і корисний досвід: для дітей –  це можливість продемонструвати власний рівень виконавської майстерності, для педагогів – одержати нові ідеї, поспілкуватися з колегами, для батьків – можливість послухати гру своїх дітей на представницькому культурному форумі, порадіти за них.

От і цього разу до Бердянська поїхали 13 наших учнів і ансамбль викладачів. «Сувенір». Всі учасники виступали в інструментальному жанрі, представленому фортепіано, гітарою, баяном та акордеоном. Кожен їхній вихід на сцену був успішним і приніс перемогу  у своїх вікових категоріях.

 Так, лауреатами І премії (фортепіано) стали Ярова Ганна і Гарматій Дар’я (фортепіано, викладач КоротенкоІ.Е.), Явтушенко Олександра(виклад Шепеляковська Г.Л.), Іванова Світлана (виклад. Ольмезова  Р.), Іорданова Н. (Папакінв О. В.);

Лауреати ІІ премії (фортепіано):  Зуйченко Маша (виклад. Коротенко І.Е.),  Лобикіна Міра, Момот Віра (виклад. Бабкіна І.В.), Пор’яз Діана (виклад. Хараберюш О.І.), Лобикіна Настя (гітара, виклад. ЧелгійВ.М.)

Лауреатами І премії серед баяністів стала  Тохтарова Надія (виклад. Давидова К.В.); ІІ премії -- Кучер Нікіта (виклад. Коларов В.В.), Мазніцина Катерина (акордеон, вик лад. Карнач С.Л.).

Ансамбль «Сувенір» (керівник Карнач С.Л.) став лауреатом І премії серед викладачів.

Додому діти поверталися під великим враженням від побаченого, від атмосфери свята і доброзичливості, які панували на конкурсі. Вони з задоволенням подивилися виступи вокалістів, хореографічних колективів, відвідали виставку  картин. Організатори  так побудували програму конкурсу, що після виступу залишився вільний час, і діти змогли здійснити екскурсію по місту, відвідати набережну.

Колектив школи висловлює велику подяку відділу культури РДА за забезпечення транспортом та батькам дітей за матеріальну підтримку участі в конкурсі»,

Г. НІКОЛАЄВА.