«Танцювальна хвиля» в новому форматі

В 2020 році районний фестиваль-конкурс танцювального мистецтва «Танцювальна хвиля» відбувся у нестандартному форматі, а саме дистанційно. Все ж більшість танцювальних колективів із закладів культури району проявили максимум активності і нестримного бажання продемонструвати свої творчі досягнення та професійне вміння. Тож до конкурсної програми в режимі онлайн було представлено 23 художні номери від 13 культурних закладів: в категорії «Діти» - 18 аматорських колективів, в категорії «Дорослі» - 5 колективів.

Після перегляду виступів конкурсантів рішенням журі були визначені переможці. У категорії «Дорослі» друге місце присуджено танцювальному колективу з Шахтарського сільського будинку культури, третє місце посіла танцювальна група «Гармонія» з Ялинського сільського клубу. В категорії «Діти» перше місце розділили танцювальні колективи «Фенікс» із Старомлинівського центру дитячо-юнацької творчості і «Каліархі» з Краснополянського культурно-дозвіллєвого комплексу. Друге місце посів танцювальний колектив «Времіньйони» з Времівського сільського будинку культури, а треті місця зайняли танцювальний колектив «Барвінок» з Шевченківського сільського будинку культури і старша група танцювального колективу «Кураж» з Зеленогайського сільського будинку культури.

Крім того, під час проведення конкурсу організатор – відділ культури, молоді і спорту запропонував номінацію «Вершина професіоналізму» та визначив переможців у ній. Це танцювальні колективи «Аrt Dance» з Андріївського сільського будинку культури і «Андеграунд» з Константинопільського сільського клубу. А ще в одній запропонованій номінації «Глядацькі симпатії» перевагу віддано танцювальному колективу «Пампушечки» із Старомлинівського сільського центру культури і дозвілля. Всі переможці відзначені ексклюзивними дипломами і пам’ятними подарунками, а колективи --учасники конкурсу отримали дипломи.

А. Овсянко.