Людина з творчим запалом

З числа найбільш активних  учасниць художньої самодіяльності Старомлинівського сільського центру культури і дозвілля слід відзначити Ірину Зрожевську. Деякі творчі завдатки почали проявлятись у дівчини ще в її шкільні роки, до того ж вона закінчила районну музичну школу по класу фортепіано. А коли 18 років тому заклад культури очолила рідна сестра Лілія Капітан, Ірина стала допомагати їй в організації і проведенні різнопланових  концертних заходів для односельців. Так поступово і сама прилучилась до сценічної творчості.

Спочатку це були періодичні виступи у якості солістки з виконанням популярних українських і російських пісень. Зі створенням при закладі культури інструментального гурту музик «Старий млин» стала в його складі грати на ударних інструментах. А ось вже декілька останніх років Ірина Володимирівна являється однією з ведучих учасниць місцевого танцювального колективу «Пампушечки», добре зараз відомого в різних місцях району.  

Ця життєрадісна доброзичлива жіночка є душею кожного культурно-масового заходу, що проводиться в селі і за його межами. Вона з великим бажанням, азартом, задоволенням з’являється на сцені і радує глядачів своєю посмішкою, своєю неповторною харизмою, своєю виконавською майстерністю у всіх трьох перелічених артистичних напрямках. Тим самим стверджує суспільству, землякам і передусім собі, що її любов і прихильність до сценічного мистецтва з часом не тільки не зменшуються, а й стають ще міцнішими. Що ж, нехай творча благотворна діяльність однієї з наших активних співвітчизниць і надалі приносить людям тільки радість.

А. Бобир