Наш сучасник. Професія – слідчий

На початку липня своє професійне свято відзнатили слідчі України, представники однієї з найскладнішої та найвідповідальнішої служби в правоохоронних органах. Сьогодні наша розповідь про тендітну та врівноважену дівчину -  заступника начальника слідчого відділення відділення поліції № 1 Волноваського районного відділу поліції капітана поліції Лобикіну Юлію Євгенівну.

Службу в органах внутрішніх справ Юлія розпочала в 2001 році. Спочатку працювала інспектором інформаційної підтримки, але, пропрацювавши там 13 років, вона кардинально змінює напрямок в роботі. Юлія Євгенівна вирішує стати слідчим. Злочини скоюють в різних сферах, а щоб довести кримінальну справу до "переможного кінця", потрібно досконально з'ясувати всі обставини події та провести необхідні слідчі заходи.

«Робота слідчого завжди приваблювала, адже у слідчого активна розумова діяльність, він має бути здатним вирішувати складні задачі, і це дуже цікаво», - розповідає Юлія. З 2014 року Юлія працює слідчим у сфері розкриття економічних злочинів.

Робочий день поліцейської розписаний по хвилинах, вона встигає все – і поцікавитися станом справ у підлеглих, вивчити проблемні питання і знайти для їх розв’язання правильні рішення, прийняти людей, які приходять кожен зі своєю проблемою, а також розслідувати злочини особисто.

Сьогодні Юлія Лобикіна - заступник начальника слідчого відділення, завжди врівноважена, усміхнена та відповідальна. Вона досвідчений фахівець в роботі успішна поліцейська, яку поважають і цінують за професійні якості, товариськість та готовність прийти на допомогу.

А вдома вона турботлива мама, яка виховує двох доньок. Весь вільний час Юлія намагається присвячувати своїм дівчатам. Діти – це її гордість і підтримка.

“Якщо ти небайдужий до проблем людей і відповідально ставишся до своєї професії, – це і є запорука успіху на службі”, – переконана Юлія.