Перлини рідного краю

Україна - країна безлічі прекрасних місць. Є такий куточок і в нашому районі. Це пам’ятка історії та культури – музей-садиба відомого театрального режисера, критика, письменника і педагога Володимира Івановича Немировича-Данченка.

У 1992 року будинок занесено до державного реєстру національної культурної спадщини України.

Експозиції музею розташовані у 5-ти залах і розповідають про життя та діяльність як барона Миколи Олександровича Корфа – педагога, творця нової сільської школи, так і про В.І. Немировича-Данченка – драматурга,   реформатора театру. До того ж ці дві непересічні особистості перебували у родинних стосунках.

Тут представлені особисті речі й панує атмосфера дивовижної епохи, яка сформувала талант і пристрасті господарів садиби. У музеї дуже тепла атмосфера живого дому. Саме це створює незабутні враження, які неодмінно захочеться пережити знову.

Завідуюча філіалу Глушко Марина Володимирівна та старший науковий співробітник Вязміна Юлія Олександрівна знають багато про історію цієї родини. Емоційно, невимушено вони розповідали нам про експонати, фотографії, смішні історії з біографії мешканців садиби.

З цікавістю ми ставили запитання, знайомилися з експонатами і таким чином дізналися багато чого про В.І. Немировича-Данченка. Щира подяка працівникам музею за їхню інтересну екскурсію, гостинність і привітність.

А все це відбулося з легкої руки голови районної організації профспілки працівників освіти Л.І. Балацко.

Логічним завершенням відвідин музею стали засніжені краєвиди Нескучненського лісу, якими ми помилувалися наостанок.

Члени первинної профспілкової організації управління освіти, молоді та спорту.