Апаратна нарада в райдержадміністрації

В понеділок, 13 листопада, під головування в.о. голови райдержадміністрації відбулася чергова  апаратна нарада. В порядку денному розглянуто питання:  

- Про підсумки роботи Великоновосілківського відділення Мар’їнської  об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби України в Донецькій області за 10 місяців поточного року та перспективи надходження до місцевого бюджету до кінця року, доповідач - Манько Андрій Вікторович,- начальник Великоновосілківського відділення Мар’їнської  об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби України в Донецькій області.

- Про роботу реєстраційного відділу райдержадміністрації, доповідач - Мірошник Олена Павлівна, державний реєстратор реєстраційного відділу райдержадміністрації.

- Про захист населення і території Великоновосілківського району від надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру у 2017 році, доповідач - Барабаш Віктор Пантелійович, завідувач сектору з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи райдержадміністрації.

- Про зміни в законодавстві щодо виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб), доповідач -  Пирог Сергій Миколайович, начальник Великоновосілківського районного відділу державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Донецькій області.

- Про роботу з особами які перемістилися з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, доповідач Козма Галина Олександрівна,  начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

- Про стан виконавської дисципліни у відділах, управліннях райдержадміністрації, стан роботи зі зверненнями громадян, доповідач -  Лебедєва Тетяна Володимирівна, начальник відділу діловодства та контролю апарату райдержадміністрації.