Сесія районної ради

На попередньому тижні, 08 липня, відбулася чергова сесія районної ради. В порядку денному депутатами розглянуто та прийнято рішення по ряду питань життєдіяльності району. Так, за результатами голосувань, Нескучненській загальноосвітній школі I-III ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області присвоєно ім’я і Миколи Олександровича Корфа; вирішено створити районну опорну школи у Великоновосілківському районі на базі Великоновосілківської гімназії з ЗОШ І ступені, затверджено районну Програму «Енергозберігаючі заходи у Шахтарській загальноосвітній школі I-III ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області», передано новостворений дошкільний навчальний заклад (ясла-садка) с. Олексіївка в комунальну власність територіальної громади Багатирської сільської ради, а також  комунальному підприємству Великоновосілківської районної ради «Великоновосілківський районний стадіон «Колос» передано відкриту спортивну споруду – спортивне ядро з біговою доріжкою.

Внесено зміни до Програми економічного і соціального розвитку Великоновосілківського району на 2016 рік, в районний бюджет на 2016 рік, заслухано інформацію про виконання та внесено зміни до програм, націлених на забезпечення мінімально достатнього рівня безпеки населення і територій району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, підвищення безпеки дорожнього руху на території населених пунктів району, реалізацію Конвенції ООН про права дитини, Програми «Молодь», національно-патріотичного виховання дітей та молоді, «Соціальний догляд вдома». Крім того, розглянуто декілька питань стосовно затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки, затверджено план роботи районної ради на друге півріччя 2016 року.

Заслухавши інформацію заступника голови Великоновосілківської районної виборчої комісії Донецької області Брову І.І., визначено повноваження депутата Великоновосілківської районної ради 7-го скликання Дмитрієва Михайла Миколайовича, обраного за виборчим списком Великоновосілківської районної в Донецькій області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

При підведенні підсумків голова районної ради С.Д.Кирилов звернув увагу присутніх – депутатів райради, сільських голів, керівників підприємств, установ та організацій на особливості формування бюджету на наступний, 2017 рік у порівнянні з теперішнім, в умовах зменшення доходної частини через прийняття сільськими радами меншого податку на землю і збільшення розходів у зв’язку з новими тарифами на енергоносії, підвищення соцстандартів та інші фактори.

Фото: