У Великій Новосілці «Під одним дахом»

З початку 2016 року Великоновосілківським районним центром зайнятості було проведено 43 інформаційно-консультаційних захода  «Під одним дахом», в яких взяли участь 938 осіб, в рамках якого служба зайнятості разом з соціальними партнерами допомагають вирішити питання тих, хто відноситься до соціально- вразливих категорій.

02 листопада 2016 року спільно з представниками Управління Пенсійного фонду у Великоновосілківському районі, Великоновосілківського районного військового комісаріату на базі Управління соціального захисту населення Великоновосілківської райдержадміністрації був проведений інформаційно-консультаційний захід «Під одним дахом» та «День учасника АТО», в якому взяли участь 17 осіб.

Фахівці центру зайнятості озвучили основні засади роботи служби зайнятості, зокрема ті, що стосуються працевлаштування, професійного навчання, отримання одноразової виплати допомоги на відкриття підприємницької діяльності, зосередила увагу на тому, що зміни законодавства спрямовані на зацікавлення роботодавців у працевлаштуванні переселенців в частині компенсації витрат на заробітну плату, витрат на навчання, витрат на проходження медичного огляду, переїзду до іншої місцевості на нове місце роботи. Проведені індивідуальні консультації стосовно реєстрації в службі зайнятості та пошуку роботи, був наданий  перелік актуальних вакансії. Присутнім була надана інформація про можливість отримання правової допомоги в Віртуальному консультаційному центрі роботу, якого координує Всеукраїнський благодійний фонд Горєніє. Представник районного військового комісаріату розповів про можливість, умови та переваги служби в Збройних силах України за контрактом. Представник Пенсійного фонду надала індивідуальні консультації щодо порядку виплат пенсій.

Всі присутні отримали інформаційні буклети, візитки з телефонами та адресами центрів зайнятості.

Директор Великоновосілківського районного центру зайнятості С.О. Буряк

Фото: