З Україною в серці

З метою посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі, з нагоди святкування Дня захисника України, на території Великоновосілківського району протягом вересня-жовтня 2017 року проводилась благодійна акція «З Україною в серці» з ініціативи Великоновосілківської райдержадміністрації.

12 жовтня 2017 року в.о. голови Великоновосілківської райдержадміністрації Алчієвим О.С. спільно з начальником відділу розвитку сільської місцевості та агропромислового комплексу управління економіки, розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу райдержадміністрації Чебановим В.І. передано громадському діячу Саламі П.А., який не залишився осторонь та проявив всебічну допомогу, грошові кошти в розмірі 5440 грн., продукти харчування та речі першої необхідності для військовослужбовців, які знаходяться в зоні проведення антитерористичної операції.

Висловлюємо велику подяку працівникам відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, працівникам та фахівцям із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, працівникам інформаційно-методичної служби відділу культури та туризму райдержадміністрації, народного музею історії в смт Велика Новосілка, начальнику відділу статистики у Великоновосілківському районі Головного управління статистики у Донецькій області Бічевій С.Ф., сільськогосподарським підприємствам ТОВ «Агро путь», СТОВ «Прогрес», ФГ «Подсолнух», ФГ «Адоніс», ПАТ «Макстрой», які долучилися до участі в благодійній акції.

Відділ інформаційної та внутрішньої політики райдержадміністрації

Фото: