За проектом ПРООН. Безпечна Донеччина

27-29 листопада у місті Святогірську відбувся регіональний форум «Соціальна згуртованість та громадська безпека»,  організований ПРООН в рамках Програми відновлення та розбудови миру.

Метою форуму була демонстрація проектів, реалізованих громадськими організаціями. Наш район на цьому форумі представляв начальник Великоновосілківського відділення поліції Сергій Бичін з проектом, в результаті реалізації якого нещодавно в смт Велика Новосілка встановлено інтелектуальне відеоспостереження.

Велика Новосілка стала третім населеним пунктом після Маріуполя та Покровська, який приєднався до загальнообласної програми «Безпечна Донеччина», що реалізується поліцією Донецької області спільно з громадськістю.

Начальник Великоновосілківського відділення поліції Сергій Бичін відзначив, що люди мають отримувати від правоохоронців однаково ефективну допомогу як у великих містах, так і в сільській місцевості, саме тому в нашому районі впроваджуються новітні технології. Фінансування проекту здійснюється за підтримки ПРООН.
Інформація з камер безпосередньо надходить до центру в Маріуполі та в місцеве відділення поліції протягом 15 секунд. Інтелектуальний відеонагляд дозволяє якомога швидше реагувати на події, попереджувати правопорушення та розкривати злочини «за гарячим слідом».

Система UASC повністю централізована та координує дії поліції та інших служб – медичної, ДСНС тощо. Всі повідомлення від громадян надходять до диспетчерів центру, які приймають оптимальне рішення для максимально швидкого реагування на подію. На місце спрямовується найближчий наряд поліції та вся необхідна допомога, що підвищує якість надання послуг.

Інтелектуальні відеокамери довели свою ефективність вже за кілька днів після встановлення. За їх допомогою був затриманий водій, який скоїв дорожньо-транспортну пригоду зі смертельними наслідками в селі Красна Поляна та зник з місця пригоди.

Учасники зустрічі -- представники громадських організацій, правоохоронних органів, влади і бізнесу -- обговорили результати співпраці і нові стратегічні напрямки взаємодії у створенні безпечного та сприятливого громадянського середовища для подальшого розвитку громад Донецької та Луганської областей.

Фото: