Дорогі земляки!

До Нового року і Різдва – мабуть, наших найулюбленіших свят – залишилося кілька днів. Це час, коли ми традиційно згадуємо рік, що минає, підбиваємо підсумки і будуємо плани на майбутнє.

2018-й був для нас роком плідної праці заради добробуту наших громад, розвитку рідної Донеччини і всієї України. Багато чого зроблено, багато над чим ще доведеться працювати.

Я щиро вдячний людям, які довірили мені право представляти інтереси нашої території у Верховній Раді: жителям округу, всім, хто підтримав мене на виборах у 2014-му.

Велика подяка представникам місцевих органів влади, з якими ми працюємо вже майже 4 роки. Спільними зусиллями нам вдається вирішувати нагальні проблеми місцевих громад, змінюючи життя наших міст, сіл і селищ на краще.

Від усього серця дякую своїй команді однодумців, без яких неможлива робота народного депутата – за професіоналізм, небайдужість, бажання діяти, допомагати людям.

Головними пріоритетами в моїй депутатській діяльності були й залишаються підтримка освітньої і культурної сфер округу, розвиток спорту, медицини, допомога молодіжним і громадським рухам, турбота про ветеранів та представників інших найменш соціально захищених громадян.

Особлива увага – стабільному функціонуванню вугільних підприємств і життєдіяльності шахтарських міст та селищ, благоустрою територій, покращенню їхньої інфраструктури.

Впевнений, що лише живий діалог з людьми дозволяє депутату приймати вірні рішення. В окрузі відкриті та працюють 4 громадські приймальні: в Кураховому, Селидовому, Великій Новосілці та Вугледарі, невдовзі відкриється ще одна – у Новогродівці. Завдяки їхній діяльності ми разом визначаємо насущні завдання і шукаємо шляхи їхнього вирішення.

В основному фокусі моєї роботи – особисті звернення громадян. На моє глибоке переконання, не існує «маленьких» проблем, не вартих уваги. Для тих, хто приходить до мене на прийом, їхні питання – життєво важливі. Проте далеко не все залежить від народного депутата – тут важливі зусилля всіх сторін, в тому числі місцевої влади і самих громадян.

Мушу сказати, що зробити можна було більше. Не все, що планувалося, вдалося здійснити, і на це є об’єктивні причини. Через постійний спротив опозиційним депутатам з боку провладних сил у Верховній Раді багато законодавчих ініціатив, спрямованих на реальне покращення життя українців, так і не було прийнято. Крім того, війна не дає можливості для економічного зростання, залучення інвестицій на нашу територію.

Вважаю, що в наступному році найважливішим для нас залишається одне – відновлення миру на Донбасі. З іншими проблемами ми в змозі впоратися самі, в цьому я цілком покладаюся на вашу підтримку, дорогі земляки. Знаю, разом ми успішно подолаємо життєві негаразди. Для цього у нас є все: професіоналізм, небайдужість, бажання працювати на благо улюбленої Донеччини і одна спільна мета – заможна, квітуча, мирна Україна, якою пишатимуться наші діти та онуки!

Вірю, що новий, 2019-й рік стане роком добрих змін для кожного з нас, що він буде мирним і щасливим для всієї нашої країни!

Від усієї душі бажаю всім міцного здоров’я, оптимізму, впевненості у завтрашньому дні, невичерпної енергії, любові, благополуччя та щастя!

З прийдешнім вас Новим роком і Різдвом Христовим!

З повагою Народний депутат України Сергій САЖКО