До Міжнародного дня інвалідів

За рішенням Генеральної Асамблеї ООН 3 грудня щорічно відзначається Міжнародний День інвалідів. Цілі, за ради яких цей день був проголошений - повне і рівне дотримання прав людини і участь інвалідів в житті суспільства.

У Великоновосілківському відділенні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області станом на 01.11.2017року кількість потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійних захворювань склала 605 осіб, у т.ч. 471 особа, що тимчасово перемістились з районів проведення антитерористичної операції. В тому числі  І групи – 4 особи,  ІІ- 25 осіб, ІІІ – 362 інваліда праці. 

Протягом 10 місяців 2017 року страхові виплати склали 698 потерпілим на загальну суму 16 млн. 115 тис. грн.

Страхові виплати на медичну та соціальну допомогу потерпілим на виробництві склали 319,9 тис. грн..

Санаторно-курортне лікування отримали 11 осіб на суму 91744 грн., стаціонарне лікування – 9200 грн., реабілітацію в умовах санаторно-курортних закладів отримала 1 особа на суму 28238 грн.

Фонд фінансує витрати на медичну та соціальну допомогу, у тому числі на додаткове харчування, придбання ліків, спеціальний медичний, постійний сторонній догляд, побутове обслуговування, протезування, медичну реабілітацію, ортопедичне взуття, санаторно-курортне лікування, придбання спеціальних засобів пересування тощо, якщо потребу в них визначено висновками МСЕК та індивідуальною програмою реабілітації інваліда.

Щорічно інваліди праці приймають участь у Всеукраїнській спартакіаді «Сила духу». Потерпілі охоче беруть участь в змаганнях , демонструють витримку та волю до перемоги.

Хочеться звернутися до тих, хто на перекір долі живе повноцінним життям - працює, займається спортом, бере участь в культурних і громадських заходах. Ви гідні поваги і захоплення. Ваша цілеспрямованість, бажання досягати успіху в найскладніших умовах, можуть служити прикладом для всіх нас. Бажаємо всім жителям району з обмеженими можливостями здоров'я, терпіння, любові і підтримки близьких, успіхів у вирішенні життєвих проблем.

Начальник Великоновосілківського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області О. Чаган