Візит очільника області

29 листопада 2017 року голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський спільно з народним депутатом України Сергієм Сажко, в.о. голови Великоновосілківської райдержадміністрації Олександром Алчієвим, заступником голови Великоновосілківської районної ради Людмилою Петровою, Шевченківським сільським головою Олегом Білянським, Великоновосілківським селищним головою Валерієм Гладченко урочисто вручили Тихолазу  Володимиру, як особі з числа дітей-сиріт, ключі від житлового будинку, придбаного в селищі Шевченко.

Будинок, придбаний на умовах співфінансування - 50% з обласного бюджету та 50% з місцевого бюджету Великоновосілківської селищної ради, забезпечений електроенергією, водопроводом, каналізацією, опаленням (є котел для твердого палива та електроопалення), газовою плитою, обладнаний приладами обліку електро - та водопостачання, є всі необхідні надвірні споруди.

Як заведено, за давньою українською традицією почесних гостей зустріли запашним короваєм. Першим до будинку впустили кота, за прикметою він приносить позитивну енергетику до нового житла.

Теплі слова привітань і побажання добробуту звучали від гостей власнику будинку. У відповідь, юнак висловив свою вдячність представникам влади.

«Ми спільними зусиллями, крок за кроком йдемо до того моменту, коли діти з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, матимуть своє житло. Ми сьогодні довели, що держава, не зважаючи на війну, на інші різні моменти, дбає про своїх дітей та підтримує їх» - зазначив очільник області Павло Жебрівський. Він подякував всім причетним до здійснення цієї доброї справи. «Це дуже важлива справа, і ми в наступному році плануємо на умовах співфінансування придбати ще два будинки -квартири для осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», -- зазначив в.о. голови Великоновосілківської райдержадміністрації Олександр Алчієв.

В цей же день відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям на базі Великоновосілківської гімназії з ЗОШ І ступеня. Цей проект реалізовано за ініціативи Павла Жебрівського, в рамках 85-ї річниці з дня заснування Донецької області.

На виконання будівельних робіт та придбання спортивного інвентарю з обласного бюджету виділено кошти у розмірі 1177,00 тис. грн.

Відділ внутрішньої політики райдержадміністрації