Центр розвитку підприємництва відкрито

Центр розвитку підприємництва відкрито на базі Великоновосілківського районного центру зайнятості. Відтепер всі мешканці району матимуть змогу в одному місці отримати на безоплатній основі консультації з питань організації та ведення підприємницької діяльності, сприяння розвитку підприємництва та участі у грантових програмах.

25 квітня 2018 року в рамках роботи Центру розвитку підприємництва (консалтингового центру) відбувся тренінг з основ бізнес-планування за участю соціальних партнерів.

Про діючий проект «Донецький український куркуль», регіональну програму розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017-2018 роки, а також про кредитування сфери тваринництва розповів начальник управління економіки Юрій Бакаєв.

За допомогою відеопрезентації присутні ознайомилися з алгоритмом фінансової підтримки підприємництва.

Про зміни в законодавстві та можливості отримати фінансову допомогу вимушено переміщеним особам розповіли представники Агентства ООН по справам біженців та Центру вторинної правової допомоги.

Під час заходу присутні отримали відповіді на питання стосовно переліку необхідних документів для участі у грантових програмах, структури бізнес-плану та умов його фінансування. Надані індивідуальні консультації з юридичних питань.

Щосереди, з 10 до 13 години, чекаємо  всіх бажаючих  створити власний бізнес або взяти участь у грантових програмах у Великоновосілківському центрі зайнятості за адресою: смт Велика Новосілка, вул. Центральна, 103.

Фото: